تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
روغن مار ، خواص روغن مار ، روغن مار اصل ، فوايد روغن مار ، خريد روغن مار
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :kenza
تاريخ: 1398/2/26  ساعت: ۱۰

روغن مار يكي از قديمي‌ترين انواع روغن‌ها است كه استفاده از آن براي درمان بيماري‌هايي مانند تسكين‌ درد مفاصل، تقويت رشد، درمان ريزش مو، افزايش رشد مژه و ابروها، بهبود سلامت پوست، تقويت سيستم ايمني و... در طب سنتي رايج بوده است. روغن مار، منبع غني از امگا ۳ و ايكوزاپنتانوئيك اسيد است كه فوايد فراواني براي سلامتي انسان دارد و مي‌توان از آن، در درمان بسياري از بيماري‌ها استفاده كرد.

خواص روغن ما براي پوست و مو 

تقويت رشد مو
روغن مار يكي از بهترين روغن‌ ها براي تحريك پيازو ريشه مو است و از همين رو استفاده از آن به درمان ريزش مو كمك شاياني مي‌كند. همچنين استفاده از روغن مار، براي تقويت و افزايش رشد و ترميم ريش و سبيل، ابرو و مژه هم كاربرد دارد. استفاده از اين روغن به درمان موخوره، شوره سر و افزايش ضخامت موها نيز كمك مي‌كند.
سلامت پوست
چربي موجود در روغن مار تاثير بسزايي بر سلامت و حفاظت پوست دارد . استفاده از اين روغن به كاهش التهابات پوستي، التيام سريع‌تر زخم‌هاي سطحي و رفع خشكي پوست ناشي از عفونت‌ها و يا اگزما كمك مي‌كند. صابون‌هاي تهيه شده از روغن مار داراي خاصيت  ضد چروك، جوان كننده پوست تان، روشن و سفيد كننده و ويژگي آنتي‌باكتريال هستند.

علاوه بر اين موارد كه در مورد استفاده از روغن مار توضيح داده شده است ، شما مي توانيد از روغن مار به عنوان تسكين دهنده درد هاي مفصلي استفاده نمايد .

از اين روغن مي توانيد براي درمان آرتروز ، آرتريت ، رماتيسم استفاده نمايد 

:
برچسب‌ها:

[ ]